Ib Laursen Jutebånd på spole 5 m rød
89,00 kr.
Du har av dette produkt i din kurv.
På lager
Toll- og avgiftsfri uansett beløp
inkl. 25% norsk MVA
Levering med Posten Norge hentested 79,00 kr.
Levering med Posten Norge 99,00 kr.
Bestill før mandag d. 24. august 15:00:00 og vi anslår at bestillingen leveres torsdag d. 27. august
Ib Laursen Jutebånd på spole 5 m rød
Gi dine kreasjoner et streif av rustikk sjarm
Tenk deg å sette prikken over i-en på en nøye utvalgt gave, eller knyte en enkel sløyfe på en hjemmelaget krans. Dette vakre jutebåndet fra Ib Laursen tilfører en herlig tekstur og et innslag av varm, festlig farge til alle dine kreative prosjekter.
Høydepunkter
- Naturlig og rustikk tekstur: Båndet er laget av naturlig jute og har en nydelig, åpen vevstruktur som gir et autentisk og rustikt preg til gaveinnpakningen eller dekorasjonene dine.
- Rikelig lengde til mange prosjekter: Med hele fem meter på hver spole har du rikelig med bånd til å knyte sløyfer, pynte glass eller lage stemningsfulle girlandere gjennom hele sesongen.
- Levende og allsidig farge: Den dype, livlige rødfargen er perfekt til julehobby, men gir også et lystig preg på bursdagsgaver og interiørdekorasjoner året rundt.
Perfekt for...
- Perfekt til å knyte rundt en vakkert innpakket gave til en du er glad i.
- Bruk det til å lage sjarmerende, rustikke hemper til å henge på juletreet.
- Tilfører en fargerik detalj til hjemmelagde kranser og girlandere.
- Ideelt for å binde sammen en bunt med kanelstenger eller tørkede blomster.
- Setter prikken over i-en på et hjemmelaget glass med syltetøy eller chutney med en enkel sløyfe.