Chic Antique Aix Kjøkkenhåndkle med Striper Melon & Rose
79,00 kr.
Du har av dette produkt i din kurv.
På lager
Toll- og avgiftsfri uansett beløp
inkl. 25% norsk MVA
Levering med Posten Norge hentested 79,00 kr.
Levering med Posten Norge 99,00 kr.
Bestill før mandag d. 7. september 15:00:00 og vi anslår at bestillingen leveres torsdag d. 10. september eller fredag d. 11. september
Chic Antique Aix Kjøkkenhåndkle med Striper Melon & Rose
Et streif av rustikk solskinn på kjøkkenet ditt
Se for deg det myke morgenlyset som danser over de lystige stripene på dette vakre kjøkkenhåndkleet. Aix-kjøkkenhåndkleet, med sin milde blanding av melon, rose og dus grå, bringer varmen og den enkle elegansen fra et landlig kjøkken rett hjem til deg.
Høydepunkter
- En leken palett av striper: Med sitt vakkert koordinerte design av fargeblokkerte striper, introduserer dette håndkleet et mildt innslag av melon, rose og grått, og tilfører visuell varme og personlighet til kjøkkeninnredningen din.
- Vidunderlig mykt og absorberende: Vevd av 100 % ren bomull er dette kjøkkenhåndkleet ikke bare mykt å ta på, men også svært absorberende, noe som gjør hverdagslige oppgaver som å tørke oppvasken til en enkel og tilfredsstillende glede.
- Raus størrelse for daglig bruk: Med sine praktiske mål på 50 x 70 cm gir dette håndkleet rikelig med dekning for enhver kjøkkenoppgave, fra å tørke store gryter til å kle en brødkurv for helgebrunsjen.
Perfekt for...
- Perfekt til å henge over en rustikk vask for å tilføre et fargerikt preg.
- Ideelt for å holde nybakt brød varmt på kjøkkenbenken.
- Bruk det til å kle et brett når du serverer ettermiddagste og kaker i hagen.
- Det tilfører en myk og innbydende detalj når det henger på stekeovnshåndtaket.